GTA V – pełna swoboda ruchów

Michael, Trevor Philips i Franklin to główni bohaterowie gry, która nie bez podstaw może nosić miano największej produkcji ostatnich lat. GTA V w udany sposób parodiuje rzeczywistość, ale i podnosi poziom akcji do maksimum. Jest to gra, w której można robić niemal wszystko, a jeszcze więcej w wydaniu Online.

Jeden to za mało

W GTA V kierujemy poczynaniami trójki przyjaciół, między którymi możemy przełączać się w locie. Rabujemy jubilerów, sklepy, banki, bierzemy udziała w wielu pościgach policyjnych, a raczej ucieczkach. Latamy samolotami i skaczemy o spadochronie. Prowadzimy setki pojazdów różnych marek, w tym także motory i rowery.

Los Santos, czy Los Angeles?

Akcja tu toczy się w Los Santos, miasto inspirowane dzisiejszym Los Angeles. Los Santos powstało na bazie ćwierć miliona zdjęć realnych zakątków Los Angeles. Znajdziemy w nim wiele doskonale odwzorowanych budynków, których odpowiedniki można spotkać w świecie rzeczywistym. Zwiedzimy wille i małe pałacyki, odwiedzimy obrzeża miasta i ruchliwe centra. Znajdziemy także setki wieżowców, a co ciekawe, będziemy mogli znaleźć także lokum dla siebie w jednym z wymienionych miejsc.

Główne misje to przede wszystkim napady. Mimo to znajdzie się tu ogromna ilość misji pobocznych, niezwykle różnorodnych i ciekawych. Także dzięki nim można poznać zalążki głównej fabuły lub historii z przeszłości naszych bohaterów.

Wszystko w naszych rękach

W GTA V można robić niemal wszystko. Da się grać w tenisa, w kręgle, czy inwestować w nieruchomości. Dla bogaczy istnieje bardzo wiele możliwości wydania wirtualnej waluty, tak jak np. zakup ulubionego sportowego wozu.

Tu można grać w trybie single player, gdzie wciągająca fabuła i zaskakujące zwroty akcji przyciągną nas do ekranu na wiele godzin oraz multiplayer. Gra w sieci to osobny produkt, który pozwala na znacznie większą swobodę. Tu sami kreujemy swoje scenariusze, a chętnych do wspólnej zabawy z pewnością jeszcze długo nie zabraknie.

Armia24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.