Acronis DeviceLock DLP 9

Zastanawiasz się jak chronić poufne dane zgromadzone na dyskach firmowych lub prywatnych komputerów? Najlepszym na to sposobem jest użycie niezawodnego oprogramowania, takiego jak Acronis DeviceLock DLP 9. Dzisiaj przybliżymy największe zalety tego programu, dowiesz się, jaką ochronę on zapewnia i czy warto z niego skorzystać.

Do czego służy Acronis DeviceLock DLP 9

Czasem zdarza się, że stosowanie hasła lub firewalla nie wystarcza. Cenne informacje w dalszym ciągu narażone są na ataki hakerów. Mogą zostać przeniesione z komputera przez nieuważnego pracownika na pamięci cyfrowe lub przedostać się do portali społecznościowych. By zapobiec wyciekowi poufnych danych, należy zabezpieczyć je za pomocą dedykowanego do tego celu oprogramowania.

Acronis DeviceLock DLP 9 zapewnia totalną ochronę przed wyciekiem poufnych danych do internetu, a także złośliwym oprogramowaniem. Zapobiega możliwości przejęcia kontroli nad komputerami przez osoby trzecie i przesyłaniem przechwyconych danych.

Dzięki Acronis DeviceLock DLP 9 chronione są między innymi:

 • poczta elektroniczna;
 • komunikatory internetowe, takie jak Skype, WhatsApp Web, Windows Live; Messenger, formularze web, portale społecznościowe, takie jak – — Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn;
 • protokoły internetowe, takie jak Telnet, Torrent, HTTP/HTTPS, FTP/FTPS;
 • interfejsy bezprzewodowe, takie jak Bluetooth lub Wi-Fi;
 • porty np. USB, FireWire;
 • napędy różnego rodzaju takie jak CD/DVD, pamięci twarde oraz przenośne typu flash;
 • urządzenia peryferyjne takie jak drukarki lokalne lub sieciowe;
 • dane przechowywane na chmurze np. na Google Drive, Dropbox i innych.
  Acronis DeviceLock DLP 9 kontroluje także dane przechowywane w schowkach takie jak
  pliki tekstowe, zdjęcia, lub dźwięki. Obsługuje aż 120 formatów plików i przeznaczony jest między innymi na platformy: Windows 11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Server 2003-2019 lub
  Apple macOS 10.15 -11.2.3.

Acronis DeviceLock DLP 9 – rozwiązanie na każdą kieszeń

Oprogramowanie to jest przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Z szerokiego pakietu licencji wybrać można to, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Najbardziej rozbudowana oferta obejmuje ochroną nawet ponad 50 stanowisk roboczych i sprawdzi się doskonale nawet w dużej firmie.

Na stronie sklepu Vebo.pl znajduje się pełen wykaz licencji. Jeśli nie jesteś pewien czy warto skorzystać z tego oprogramowania, możesz wypróbować wersję testową.

Odwiedź sklep Vebo.pl i ochroń Twoje dane dzięki Acronis DeviceLock DLP 9!

Artykuł sponsorowany

Armia24